• Dzisiaj  7lutego 2017 obchodzimy Dzień Bezpiecznego Internetu. Z tej okazji
            w naszej szkole odbyły się Apele dla wszystkich uczniów poświęcone tej tematyce, które poprowadziły p.Agnieszka Adamczyk pedagog szkolny oraz p.Alicja Berska funkcjonariusz Straży Miejskiej. Podczas apelu przypomniano uczniom zasady bezpiecznego poruszania się po Internecie, zaprezentowano film edukacyjny oraz przeprowadzono krótki test dla najmłodszych na temat symptomów niewłaściwego korzystania z Internetu.

• VI OGÓLNOPOLSKI KONKURS INFORMATYCZNY

„GIF WIELKANOCNY”

Zapraszamy uczniów klas 4-6 szkół podstawowych i I-III gimnazjów do udziału w ogólnopolskim konkursie na wykonanie animacji w formacie GIF o tematyce wielkanocnej.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie:

www.zs7.gdynia.pl/konkursy

Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udzielają również nauczyciele informatyki.

Prace zapisane zgodnie z regulaminem, wraz z oświadczeniami rodziców proszę przekazywać do nauczycieli zajęć komputerowych i informatyki, czyli do
            p. Beaty Jędrzejewskiej lub p. Małgorzaty Tytuła do 20 marca 2017r.

• Dzień 3 lutego 2017 roku to czas, który pozostanie wszystkim uczniom klas trzecich gimnazjum na długo w pamięci, ponieważ to właśnie tego dnia odbył się bal gimnazjalny. Na ten jeden wieczór czekaliśmy latami i wreszcie nastał czas, kiedy to wszyscy zatańczyliśmy poloneza.

W tym roku tematem przewodnim balu było ,, Hollywood”. Wszyscy uczestnicy balu tego wieczoru wyglądali niczym gwiazdy filmowe z pierwszych stron gazet .

Tradycyjnie bal rozpoczął się od zaprezentowania poloneza przez uczniów klas trzecich. Następnie, jak przystało na oskarową galę, odbyło się wręczenie statuetek w kategorii „ Najlepszy wychowawca”, tego wieczoru oskary otrzymały Panie Anna Stypa i Małgorzata Korpal. Były to wzruszające momenty. Następnie nastąpiła krótka chwila dla fotoreporterów, a po niej przeszliśmy do zabawy.

Przy fantastycznej muzyce wszyscy świetnie się bawili. Tańczyliśmy do końca imprezy, a i tak było nam mało.

Myślę, że często będziemy wracać  myślami do tego wyjątkowego wieczoru.

Michalina Pruska uczennica klasy 3 gimnazjum

GALERIA

• Dnia 20.01.2017r. zaprosiliśmy do oddziału przedszkolnego Babcię oraz Dziadka.

Zaśpiewaliśmy im liczne piosenki jak i powiedzieliśmy wierszyk. Na koniec uroczystości wręczyliśmy prezenty wykonane własnoręcznie. Składamy najlepsze życzenia z okazji Dnia Seniora klasa 0c z wychowawcami.

GALERIA

• Rozstrzygnięcie konkursu .,,Portret Babci i dziadka” oddział przedszkolny.

W dniu 20.01.2017r. został rozstrzygnięty konkurs ,,Portret Babci i Dziadka”. W konkursie wzięło udział 10 dzieci z oddziału przedszkolnego.  Laureaci konkursu to :

1 miejsce Piotr Grotkowski klasa 0c

2 miejsce Maks Gil klasa 0b

3 miejsce Aleksander Wolszczak klasa 0a

Wyróżnienia przyznano:

1. Oliwka Mencwał klasa 0a
            2. Zuzanna Gut klasa 0b.

Zapraszamy wszystkie dzieci do brania udziału w następnych konkursach i gratulujemy.

Dziękujemy Radzie Rodziców za podarowanie upominków .