• Regulamin biblioteki i czytelni

• Regulamin biblioteki i czytelni w Szkole Podstawowej Nr 1 w Brwinowie

1. Z biblioteki mogą korzystać uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zwani dalej czytelnikami.
          2. Czytelnik może wypożyczać książki wyłącznie na swoją kartę biblioteczną.
          3. W czasie trwania zajęć edukacyjnych w roku szkolnym można jednorazowo wypożyczyć dwie książki, które należy zwrócić w ciągu miesiąca.
          4. Na czas ferii zimowych i letnich można wypożyczyć książki, które należy zwrócić w pierwszym tygodniu po zakończeniu ferii.
          5. Na czas ferii letnich nie mogą wypożyczać książek absolwenci. Uczniowie ci są obowiązani zwrócić wypożyczone książki najpóźniej w ostatnim dniu nauki w roku szkolnym.
          6. Wypożyczonej książki nie można przekazywać osobom trzecim.
          7. Czytelnik jest obowiązany do szczególnej dbałości o wypożyczone książki.
          8. Czytelnik odpowiada materialnie za zniszczenie, uszkodzenie lub poplamienie wypożyczonych książek. Czytelnik zobowiązany jest odkupić zagubioną lub zniszczoną książkę. Jeśli odkupienie książki jest niemożliwe, powinien oddać inną, wskazaną przez nauczyciela bibliotekarza.
          9. W uzasadnionym przypadku nauczyciel bibliotekarz może zażądać zwrotu książek przed upływem ustalonego terminu.
          10. Uczeń korzystający z centrum multimedialnego wpisuje do księgi obecności swoje imię, nazwisko oraz klasę.
          11. W czytelni można korzystać ze zbiorów wypożyczalni, czasopism, księgozbioru    podręcznego i aktów prawa wewnątrzszkolnego.
          12. Zbiorów czytelni nie można wynosić poza pomieszczenie biblioteki i czytelni.

Zasady płatności za zagubione, zniszczone lub niekompletne podręczniki

Uprzejmie informujemy, że w przypadku uszkodzenia, zniszczenia lub niezwrócenia podręcznika lub materiału edukacyjnego przez ucznia - rodzice zobowiązani  są  do zwrotu  kosztu zakupu podręcznika lub materiału edukacyjnego.

Rok szkolny 2020/2021

CENY_PODRECZNIKOW_2020-21.odt

Zwrot kosztu zakupu podręcznika lub materiału edukacyjnego stanowi dochód organu prowadzącego szkołę.

Prosimy o dokonanie przelewu  na konto oraz podanie następujących informacji: imię i nazwisko ucznia, tytuł podręcznika, klasa, powód wpłaty  – zniszczenie czy zagubienie podręcznika.

KONTO DO ZWROTU ZA PODRĘCZNIKI   -
          Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie, ul. Piłsudskiego 11, 05-840 Brwinów