• ROK SZKOLNY 2023/2024

zajęcia na świetlicy-jeżyki

ROK SZKOLNY 2022/2023

Czas na dobrą zabawę w świetlicy szkolnej.

Podczas zajęć w świetlicy szkolnej dużą część czasu poświęcamy na rozrywkę a szczególnie na gry i zabawy w grupach. Gry planszowe cieszą się dużą popularnością, uczą nas wszystkich - dużych i małych dążeń do wyznaczonego celu, współzawodnictwa, współpracy, zapewniają dobrą zabawę. Świetlica szkolna posiada bardzo duże zaplecze gier.

W bieżącym roku szkolnym, świetlica bierze udział w projekcie- "Być jak Ignacy". Zrealizowano pierwsze zajęcia podczas których była mowa o budowie atomu, poznaliśmy również bliżej postać Marii Skłodowskiej-Curie.

Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu i holu szkolnym

Naszą świetlicę odwiedziły przyjazne jeżyki, które poszukiwały czerwonych jabłuszek. Dzieci przywitały zwierzątka wystawą prac plastycznych pt. "Jesień w obiektywie". Mamy nadzieję, że jeże odwiedzą nas również w przyszłym roku! Już nie możemy się doczekać!

Galeria prac dzieci uczestniczących w zajęciach świetlicowych

ZABAWY NA NOWY ROK 2022

Nowy_Rok.docx

WESOŁEJ ŚWIĄTECZNEJ ZABAWY ŻYCZYMY !!

Swieta.docx

OZDOBY ŚWIĄTECZNE

W świetlicy szkolnej trwają przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci przygotowały kalendarz adwentowy, w którym znajdują się zadania świąteczne. W oczekiwaniu na choinkę uczniowie zrobili ozdoby świąteczne.

• Warsztaty plastyczne podczas kiermaszu Bożonarodzeniowego