• Zajęcia dodatkowe - szkolne

        • ZAJĘCIA DODATKOWE Z UCZNIEM

          (koła zainteresowań, zajęcia wyrównawcze itp.)

          PRZEDMIOT

          NAUCZYCIEL

          RODZAJ ZAJĘĆ

           KLASA

          TERMIN

          JĘZYK POLSKI

          E.Bukowska

          konsultacje

          5c, 5d, 6c, 7c, IIIa

          wtorek 14:45-15:30

          K.Jakubiak

          konsultacje

          kl.4, IIIgim

          piątek- 7 godzina lekcyjna

          M.Mielcarek

          konsultacje

          5a, 5b, 6a, 7a

          środa, czwartek i piątek – podczas przerwy 12:25-12:45

          M.Skwierczyńska-Dziuruń

          konsultacje

          4a, 4d, 6b, 6d

          poniedziałek 13:30-14:15

          środa 13.30-14.30

          M.Stefańczyk

          Konsultacje

           

          4c

          wtorek 12:25

           

          W.Przybyłowicz

          Konsultacje

           

          7b,8a,8b,8c

          poniedziałek 14.30

          HISTORIA/

          WOS

          M.Szmyt

          konsultacje

          kl. 4, 5, 6, 7, IIIgim

          czwartek 14:35-15:20

          E.Szumio-Żak

          koło historyczne

          około 15 osób

          środa- od 14.35

          JĘZYKI OBCE

          D.Bagrowska

          konsultacje

           

           

          Uzgodnienia  indywidualne z uczniem

          K.Makowska

          zajęcia wyrównawcze

          kl. 2, 3, 4

          poniedziałek 13:30-14:15

          J.Tańska

          Konsultacje

           

          kl. 4-8

          czwartek od14.35

          K.Toś

          konsultacje

          kl.8, IIIgim

          poniedziałek- od 14.35 (co dwa tygodnie)

          K.Bartoszek

          w miarę potrzeb

           

          wtorek od 7.15

          D.Waleniak

          w miarę potrzeb

           

          środa 13:30 -14:30

          M.Maszkiewicz

          w miarę potrzeb

           

          poniedziałek 7.15

          INFORMATYKA

           

           

          B.Cechelt

          konsultacje

           

          Środa 14:25-15:10

           

           

           

          MATEMATYKA

          B.Jędrzejewska

          konsultacje

          kl.4c, 5d

          wtorek – 6 godzina lekcyjna (co dwa tygodnie)

          D.Dukielska

          konsultacje

          4b, 6c, 7b, IIIa

          poniedziałek- 7, 8 godzina lekcyjna

          E.Kołodziejak

          koło matematyczne

          kl.7

          środa 13:30-14:30

           

           

           

          S.Pocheć

          zajęcia wyrównawcze

          kl.4-8

          środa- 8 godzina lekcyjna

          M.Tytuła

          zajęcia wyrównawcze

          4d,5b, 5c,6d,8c

           

          czwartek 14.00-15:00

          FIZYKA

          L.Kaczorowska-Kaczmarek

          konsultacje

           

          czasowo zawieszone

          CHEMIA

          A.Stypa

          przygotowanie do egzaminu/konsultacje

          IIIa

          IIIb

          wtorek 7:15

          poniedziałek 7:15

          GEOGRAFIA

          J.Sikorska

          konsultacje

           

          poniedziałek 14:40-15:30

          PRZYRODA/

          BIOLOGIA/

          FIZYKA

          M.Korpal

          konsultacje

          kl.4-7, IIIgim

          czwartk od 13.40

          M.Skupio

          konsultacje

          Kl 4-8

          środa 13:30-14:15

          poniedziałek 14:35-15:00

          PLASTYKA/

          TECHNIKA

          B.Niemirowska

          koło plastyczne

          około15 osób

          wtorek 15:15-17:45

           

          A.Janiszek

          unihokej

          Kl 4-6

          Kl .III gim

          Pon., śr.14.40-15.50

          Wt., cz. 14.40-15.50

          T.Marchalewski

          SKS

           

          wtorek, środa

          14:40-15:40

          H.Rdest

          Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki  korekcyjnej

           

          Pon. 13.50-14.35

          Śr. 14.45-15.30

          ETYKA

          T.Zawadzki

          koło filozoficzne

           

          Czw. 14.45-15.30

                     

           

           

           

           

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Brwinowie
      • sp1@brwinow.pl
      • sp1@brwinow.pl
      • Tel.: 22 729 59 60 Numery wewnętrzne: 60 - sekretariat 63 – Pokój nauczycielski 62 - Kadry, sprawy administracyjno-gospodarcze 69 - Portiernia 76 – Pedagog 76 – Psycholog 72- Kierownik stołówki 73 - Pielęgniarka 101 - Oddział przedszkolny (tzw. świetlica) 105 lub 106 - Świetlica szkolna 141 - nauczyciele w-f (hala sportowa) Faks: 22 739 51 61
      • 05-840 Brwinów ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11
      • Anna Kurman
      • Bożena Kruszewska
      • Dorota Targońska
    • Logowanie