• Wiedza kluczem do przyszłości - wyjazdy do teatru

„Wiedza kluczem do przyszłości”

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego,  Program Operacyjny Kapitał Ludzki

WYJAZDY DO TEATRU

Wyjazdy do teatru przewidziane są dla uczniów i uczennic Szkoły Podstawowej nr 1 w Brwinowie kl. IV – VI, Szkoły Podstawowej w Żółwinie kl. IV - VI, Gimnazjum nr 1 w Brwinowie, Gimnazjum w Żółwinie, którzy złożą deklarację uczestnictwa wraz z wymaganymi załącznikami i zostaną zakwalifikowani do udziału w projekcie przez Komisję Rekrutacyjną.

W trakcie trwania projektu każdy jego uczestnik/ uczestniczka co najmniej jeden raz obejrzy spektakl teatralny.

Celem wyjazdów do teatru jest stymulowanie wrażliwości artystycznej oraz umożliwienie uczniom ze środowisk wiejskich korzystanie z dóbr kultury.

Opis ogólny wyjazdów do teatru

a) uczestnikom/ uczestniczkom zostaną zagwarantowane bilety wstępu,

b) uczestnicy będą dowożeni do teatru i odwożeni po spektaklu,

c)  nad ich bezpieczeństwem w trakcie dowozu i teatrze czuwać będą opiekunowie.

WYJAZDY DO TEATRU HARMONOGRAM

Tytuł  spektaklu

16.10.2013 r.

/środa/

Wyjazd z ZS nr 1 w Brwinowie, ul. Piłsudskiego 11

Teatr Rampa

Awantura o Basię

Opis ogólny wyjazdów do teatru

a) uczestnikom/ uczestniczkom zostaną zagwarantowane bilety wstępu,

b) uczestnicy będą dowożeni do teatru i odwożeni po spektaklu,

c)  nad ich bezpieczeństwem w trakcie dowozu i teatrze czuwać będą opiekunowie.