Protokoły i Uchwały
ROK SZKOLNY 2023/2024
Prezydium Rady Rodziców:
PRZEWODNICZĄCA - JUSTYNA GŁOWACKA
I WICEPRZEWODNICZĄCA - MONIKA STEGIŃSKA
II WICEPRZEWODNICZĄCA - AGNIESZKA LIB-BIRYUK
SEKRETARZ - AGNIESZKA KOWALEWSKA
SKARBNIK - AGNIESZKA WOJTERA
Skład Komisji Rewizyjnej:
PRZEWODNICZĄCA - MALWINA NITECKA-KŁOS
CZŁONKINI KOMISJI - EWA GRZELAK
CZŁONKINI KOMISJI - AGNIESZKA BARTOSIAK
Reprezentanci i Reprezentantki Rady Rodziców:
KLASA IMIĘ I NAZWISKO KLASA 0 A Paulina Maciejewska KLASA 0 B Klaudia Utnicka KLASA 0 C Martyna Gajewa KLASA 0 D Karolina Antończyk KLASA I A Ewa Grzelak KLASA I B Edyta Kukieła KLASA I C Agnieszka Bartosiak KLASA I D Malwina Nitecka-Kłos KLASA IIA Małgorzata Gadecka KLASA IIB Monika Stegińska KLASA IIC Marta Szewczyk KLASA II D Agnieszka Wojtera KLASA IIIA Karolina Rogowy KLASA IIIB Monika Smułka KLASA IIIC Katarzyna Górska KLASA IVA Karolina Krupa KLASA IVB Urszula Linkiewicz KLASA IVC Beata Bykowska KLASA IV D Monika Czerkas KLASA IV E Monika Dradrach KLASA VA Monika Żak KLASA VB Ewelina Zuchalska KLASA VC Justyna Głowacka KLASA VD Karolina Milewska KLASA VIA Magdalena Bator KLASA VIB Bartłomiej Kmiecik KLASA VIC Anna Caba KLASA VID Agnieszka Lib Biryuk KLASA VIE Agnieszka Kowalewska KLASA VIIA Agnieszka Wojna KLASA VIIB Agnieszka Łowicka KLASA VIIC Aneta Cynowska KLASA VIIIA Krzysztof Wąsikiewicz KLASA VIIIB Anna Kozłowska ROK SZKOLNY 2022/2023
Prezydium Rady Rodziców:
PRZEWODNICZĄCA - ANETA LISICKA
I WICEPRZEWODNICZĄCA - MONIKA STEGIŃSKA
II WICEPRZEWODNICZĄCA - AGNIESZKA LIB-BIRYUK
SEKRETARZ - JAROSŁAW CZYŻ
SKARBNIK - MALWINA PLUTA
Skład Komisji Rewizyjnej:
PRZEWODNICZĄCA - URSZULA LINKIEWICZ
CZŁONKINI KOMISJI - RENATA KACPERSKA
CZŁONKINI KOMISJI - NATALIA SOPIVNYK
Reprezentanci i Reprezentantki Rady Rodziców:
KLASA IMIĘ I NAZWISKO KL 2D-3E Natalia Sopivnyk KLASA 0 A Malwina Nitecka-Kłos KLASA 0 B Albina Redkina KLASA 0 C Barbara Kaczmarska Cieplak KLASA 0 D Ewa Grzelak KLASA I A Małgorzata Gadecka KLASA I B Monika Stegińska KLASA I C Marta Szewczyk KLASA I D Agata Kozłowska KLASA IIA Karolina Rogowy KLASA IIB Magdalena Napiórkowska KLASA IIC Daniel Golański KLASA IIIA Beata Bykowska KLASA IIIB Monika Dradrach KLASA IIIC Urszula Linkiewicz KLASA IIID Renata Kacperska KLASA IVA Adam Świętochowski KLASA IVB Ewelina Halejcio KLASA IVC Justyna Głowacka KLASA IV D Katarzyna Puchalska KLASA VA Magdalena Bator KLASA VB Jarosław Czyż KLASA V C Anna Caba KLASA VD Agnieszka Lib-Biryuk KLASA VE Agnieszka Kowalewska KLASA VIA Agnieszka Wojna KLASA VIB Agnieszka Łowicka KLASA VIC Aneta Furmańczuk KLASA VIIA KLASA VIIB Iwona Suwisz KLASA VIIC KLASA VIIIA Malwina Pluta KLASA VIIIB Kinga Starosz KLASA VIIIC Anna Lewińska KLASA VIIID Joanna Kaźmierczak KLASA VIIIE Kamila Kowalewska KLASA VIIIF Renata Piotrowska KLASA VIIIG Aneta Lisicka ROK SZKOLNY 2021/2022
Prezydium Rady Rodziców:
Przewodnicząca - Aneta Lisicka
I Wiceprzewodnicząca - Monika Smułka
II Wiceprzewodnicząca - Magdalena Rekosz
Sekretarz - Jarosław Czyż
Skarbnik - Malwina Pluta
Skład Komisji Rewizyjnej:
Przewodnicząca - Renata Kacperska
Członkini komisji - Urszula Linkiewicz
Członkini komisji - Monika Dradrach
Reprezentanci i Reprezentantki Rady Rodziców:
IMIĘ I NAZWIKO KLASA Małgorzata Gadecka KLASA 0 A Joanna Matuszewska KLASA 0 B Marta Szewczyk KLASA 0 C Kamila Toczyska KLASA 0 D Karolina Rogowy KLASA IA Monika Smułka KLASA IB Kamila Kowalewska KLASA IC Beata Bykowska KLASA IIA Monika Dradrach KLASA IIB Urszula Linkiewicz KLASA IIC Renata Kacperska KLASA IID Adam Świętochowski KLASA IIIA Ewelina Halejcio KLASA IIIB Justyna Głowacka KLASA IIIC Anna Lotko KLASA IIID Malwina Pluta KLASA IVA Jarosław Czyż KLASA IVB Anna Caba KLASA IVC Magdalena Rekosz KLASA IV D Agnieszka Kowalewska KLASA IV E Agnieszka Wojna KLASA VA Anna Ulicka KLASA VB Luiza Godlewska-Moroz KLASA V C KLASA VIA Dorota Ziółkowska KLASA VIB Anna Wojewódzka KLASA VIIA Katarzyna Puchalska KLASA VIIB Anna Lewińska KLASA VIIC Joanna Kazimierczak KLASA VIID Monika Pajdak KLASA VII E Renata Piotrowska KLASA VII F Aneta Lisicka KLASA VII G KLASA VIIIA Katarzyna Stegienko KLASA VIIIB Hanna Prusak KLASA VIIIC Monika Mierzwa KLASA VIIID ROK SZKOLNY 2020/2021
Prezydium Rady Rodziców:
PRZEWODNICZĄCY– MARIUSZ BŁĄDEK (Luiza Godlewska-Moroz - rezygnacja 4.02.21)
I WICEPRZEWODNICZĄCA– AGNIESZKA LIB-BIRYUK (Monika Mierzwa- rezygnacja 4.02.21)
II WICEPRZEWODNICZĄCA - ANETA LISICKA
SEKRETARZ – KAROLINA KOWALSKA
SKARBNIK – MALWINA PLUTA (Beata Stegienko- rezygnacja 5.02.21)
Skład Komisji Rewizyjnej:
Przewodnicząca - Renata Kacperska (Aneta Lisicka - rezygnacja w związku z wyborem do Prezydium).
Członek komisji - Piotr Zalipski (Mariusz Błądek - rezygnacja w związku z wyborem do Prezydium).
Członek komisji - Urszula Linkiewicz (Malwina Pluta - rezygnacja w związku z wyborem do Prezydium).*** ZESTAWIENIE REPREZENTANTÓW ***
RADY RODZICÓW
Monika Smułka KLASA 0A Karolina Kowalska KLASA 0 B KLASA 0 C Beata Bykowska KLASA IA Piotr Zalipski KLASA IB Urszula Linkiewicz KLASA IC Renata Kacperska KLASA ID Klaudia Bigosińska KLASA IIA Anna Szymańska KLASA IIB Justyna Głowacka KLASA IIC Anna Lotko KLASA IID Malwina Pluta KLASA IIIA Jarosław Czyż KLASA IIIB Marlena Krzyżewska KLASA IIIC Agnieszka Lib-Biryuk KLASA IIID Agnieszka Kowalewska KLASA IIIE Agnieszka Choińska KLASA IVA Ewa Tymińska KLASA IVB Luiza Godlewska-Moroz KLASA IVC Paulina Malinowska KLASA VA Mariusz Błądek KLASA VB Anna Wojewódzka KLASA VIA Małgorzata Jędrowska KLASA VIB Anna Lewińska KLASA VIC Piotr Płuszewski KLASA VID Monika Pajdak KLASA VIE Monika Gałaj KLASA VIF Aneta Lisicka KLASA VIG Włodzimierz Ogrodowczyk KLASA VIIA Beata Stegienko KLASA VIIB Mariusz Gajak KLASA VIIC Monika Mierzwa KLASA VIID Marzena Szymańska KLASA VIIIA Olga Moździerz KLASA VIIIB Magdalena Naks KLASA VIIIC Daria Pawluk KLASA VIIID ROK SZKOLNY 2019/2020
Prezydium Rady Rodziców:
PRZEWODNICZĄCA – ANETA LISICKA
I WICEPRZEWODNICZĄCA – AGNIESZKA LIB-BIRYUK
II WICEPRZEWODNICZĄCY – MARIUSZ BŁĄDEK
SEKRETARZ – ELŻBIETA ROŻKO
SKARBNIK – MALWINA PLUTA
Komisja rewizyjna:
Przewodnicząca – Sylwia Kalinowska
Członkini – Anna Sztorc
Członkini – Olga Moździerz
*** ZESTAWIENIE REPREZENTANTÓW ***
RADY RODZICÓW
1 Urszula Lilkiewicz KLASA 0A 2 Justyna Pluta KLASA 0B 3 Michał Pijet KLASA 0C 4 Bożena Baksalerska KLASA 0D 5 Monika Lewandowska KLASA IA 6 Aleksandra Kucińska KLASA IB 7 Justyna Głowacka KLASA IC 8 Anna Lotko KLASA ID 9 Malwina Pluta KLASA IIA 10 Jarosław Czyż KLASA IIB 11 Małgorzata Marszałek-Nieszyn KLASA IIC 12 Agnieszka Lib-Biryuk KLASA IID 13 Agnieszka Kowalewska KLASA IIE 14 Małgorzata Ławińska KLASA IIIA 15 Monika Zamiecińska KLASA IIIB 16 Anna Sztorc KLASA IIIC 17 KLASA IVA 18 Mariusz Błądek KLASA IVB 19 Anna Wojewódzka KLASA VA 20 Katarzyna Puchalska KLASA VB 21 Anna Lewińska KLASA VC 22 Patryk Pasternak KLASA VD 23 Monika Pajdak KLASA VE 24 Katarzyna Nicińska KLASA VF 25 Aneta Lisicka KLASA VG 26 Włodzimierz Ogrodowczyk KLASA VIA 27 Marcin Korczykowski KLASA VIB 28 Elżbieta Rożko KLASA VIC 29 Monika Mierzwa KLASA VID 30 Marzena Szymańska KLASA VIIA 31 Olga Moździerz KLASA VIIB 32 Magdalena Naks KLASA VIIC 33 Daria Pawluk KLASA VIID 34 Dariusz Jędrowski KLASA VIIIA 35 Jarosław Hyla KLASA VIIIB 36 Sylwia Kalinowska KLASA VIIIC
ROK SZKOLNY 2018/2019Prezydium Rady Rodziców:
PRZEWODNICZĄCY – ZBIGNIEW BERKAN
I WICEPRZEWODNICZĄCa -agnieszka lib-biryuk
II WICEPRZEWODNICZĄCY – Włodzimierz ogrodowczyk
SEKRETARZ – Elżbieta Rożko
SKARBNIK -aneta lisicka
CZŁONKINI PREZYDIUM - MONIKA BŁĄDEK
CZŁONKINI PREZYDIUM - EWA ŚPIEWAK
Komisja rewizyjna:
Przewodniczący - Piotr Wrona
Członkini - Dorota Janowska-Przybysz
Członkini - Anna Wojewódzka
*** ZESTAWIENIE REPREZENTANTÓW ***
RADY RODZICÓW
KLASA 0A Katarzyna Załuga KLASA 0B Anna Szymańska KLASA 0C Justyna Głowacka KLASA 0D Anna Lotko KLASA IA Anna Smolińska KLASA IB Jarosław Czyż KLASA IC Martyna Kapuściak KLASA ID Agnieszka Lib-Biryuk KLASA IE Sandra Cieślak KLASA IIA Małgorzata Ławińska KLASA IIB Monika Łożyńska KLASA IIC Barbara Zientara KLASA IIIA brak wybranego przedstawiciela KLASA IIIB Monika Błądek KLASA IVA Anna Wojewódzka KLASA IVB Ewa Śpiewak KLASA IVC Anna Lewińska KLASA IVD Patryk Pasternak KLAS IVE brak wybranego przedstawiciela KLASA IVF Dorota Janowska-Przybysz KLASA IVG Aneta Lisicka KLASA VA Dorota Redel KLASA VB Marcin Korczykowski KLASA VC Elżbieta Rożko KLASA VD Barbara Dylewska KLASA VIA Marzena Szymańska KLASA VIB Olga Moździerz KLASA VIC Hania Prusak KLAS VID Kamila Trojanowska - Frankowska KLASA VIIA Mariusz Błądek KLASA VIIB Jarosław Hyla KLASA VIIC Włdzimierz Ogrodowczyk KLASA VIIIA KLASA VIIIB Izabella Rokita KLASA VIIIC Ewa Grzymkowska KLASA IIIA GM Zbigniew Berkan KLASA IIIB GM Piotr Wrona
ROK SZKOLNY 2017/2018
Prezydium Rady Rodziców
Przewodniczący – Zbigniew Berkan
I wiceprzewodnicząca – Barbara Zientara
II wiceprzewodnicząca – Sylwia Kalinowska
Sekretarz – Przemysław Ziółkowski
Skarbnik - Dorota Redel
Członkowie Rady Rodziców ;
Małgorzata Marszałek - Mieszyn
Piotr Madej
Komisja Rewizyjna :
Agnieszka Wilczek
Małgorzata Ławińska
Elżbieta Rożko
Reprezentanci RR
z wyszczególnieniem zespołów klasowychSZKOŁA PODSTAWOWA
0a Magdalena Bator
0b Agata Kołodziej
0c Małgorzata Marszałek- Mieszyn
0d Agnieszka Lib Biryuk
0e Małgorzata Gadecka
1a Małgorzata Ławińska1b Jolanta Filipowicz
1c Barbara Zientara
2a Katarzyna Boniecka
2b Przemysław Ziółkowski
3a Anna Wojewódzka
3b Kinga Starosz
3c Anna Lewińska
3d Patryk Pasternak
3e Kamila Kowalewska
3f Dorota Przybysz
3g Katarzyna Fałkowska
4a Dorota Redel
4b Agnieszka Pietraszek
4c Elżbieta Rożko
4d Sylwia Końska
5a Marzena Szymańska
5b Agnieszka Brodniewicz
5c Iwona Muszyńska
5d Katarzyna Gildner
6a Katarzyna Kaczorowska
6b Jarosław Hyla
6c Sylwia Kalinowska
7a Piotr Madej
7b
7c
II gm A Zbigniew Berkan
II gm B Marzena Sobieraj
III gm A Edyta Majchrzak
III gm B Agnieszka Wilczek
III gm C Barbara Moskol
ROK SZKOLNY 2016/2017
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca – Marzena Sobieraj
I wiceprzewodnicząca SP – Beata Katarzyna Stegienko
II wiceprzewodnicząca GIM – Barbara Moskal
Sekretarz – Sylwia Kalinowska
Skarbnik - Edyta Lenart
Katarzyna Gildner
Joanna Kaźmierczak
Luiza Godlewska - Moroz
Komisja Rewizyjna
Agnieszka Strakowska
Agnieszka Wilczek
Elżbieta Jandzińska
Reprezentanci RR
z wyszczególnieniem zespołów klasowychSZKOŁA PODSTAWOWA
0a Kinga Wolszczak
0b Agnieszka Zwierzchowska
0c Luiza Godlewska-Moroz
Ia Natalia Kolińska-Lementowicz
Ib Przemysław Ziółkowski
IIa Elżbieta Pruszkowska
IIb Kinga Starosz
IIc Anna Lewińska
IId Joanna Kaźmierczak
IIe Joanna Matuszewska
IIf Iwona Muszyńska
IIg Iwona Cichocka
IIIa Agnieszka Duszyńska
IIIb Beata Katarzyna Stegienko
IIIc Piotr Wrona
IIId Sylwia Końska
IVa Elżbieta Jandzińska
IVb Beata Kurlak
IVc Agnieszka Rudzińska
IVd Katarzyna Gildner
Va Agnieszka Strakowska
Vb Jarosław Hyla
Vc Sylwia Kalinowska
VIa Aleksandra Pluto-Prądzyńska
VIb Ovaile Corra
VIc Ewa Grzymkowska
GIMNAZJUM
IA Piotr Kosiaty
IB Marzena Sobieraj
IIA Edyta Majchrzak
IIB Agnieszka Wilczek
IIC Barbara Moskal
IIIA Kinga Korczykowska
IIIB Edyta Lenart
ROK SZKOLNY 2015/2016
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca - Agnieszka Rudzińska
Wiceprzewodniczący - Tomasz Nadzikiewicz
Sekretarz – Agnieszka Strakowska
Skarbnik - Edyta Lenart
Katarzyna Ambroziak
Barbara Moskal
Sylwia Kalinowska
Katarzyna Gildner
Beata Stegienko
Monika Gałaj
Jarosław Hyla
Komisja Rewizyjna
Agnieszka Jóźwiak - przewodnicząca
Monika Świderska
Katarzyna Puchalska
Reprezentanci RR
z wyszczególnieniem zespołów klasowychSZKOŁA PODSTAWOWA
0a Katarzyna Ambroziak
0b Ewa Tymińska
0c Maja Malinowska
0d Paulina Pawlarska
Ia Monika Świderska
Ib Katarzyna Puchalska
Ic Anna Lewińska
Id
Ie Joanna Matuszewska
If Monika Gałaj
Ig Anna Rospądek
IIa Wojciech Grossman
IIb Beata Stegienko
IIc Jakub Woźniak
IId Kinga Sobieszczuk
IIIa Agnieszka Kawalec
IIIb Paweł Bodzon
IIIc Agnieszka Rudzińska
IIId Katarzyna Gildner
IVa Agnieszka Strakowska
IVb Jarosław Hyla
IVc Sylwia Kalinowska
Va Edyta Tymińska
Vb
Vc
VIa Małgorzata Sarniak
VIb Iwona Wąsowicz
VIc Agnieszka Joźwiak
GIMNAZJUM
IA Edyta Majchrzak
IB Tomasz Nadzikiewicz
IC Barbara Moskal
IIA Piotr Włodarczyk
IIB Edyta Lenart
IIIA Andrzej Wierzchowski
IIIB Monika Daniluk
ROK SZKOLNY 2014/2015
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca - Agnieszka Rudzińska
Zastępca - Tomasz Nadzikiewicz
Sekretarz - Sylwia Kalinowska
Skarbnik - Edyta Lenart
Katarzyna Gildner
Agata Kozłowska
Barbara Moskal
Beata Stegienko
Agnieszka Strakowska
Komisja Rewizyjna
Agnieszka Jóźwiak
Adrianna Olczak
Monika Świderska
SZKOŁA PODSTAWOWA
0A
Katarzyna Ambroziak
0B
Monika Świderska
0C
Katarzyna Puchalska
0D
Joanna Matuszewska
0E
Anna Bożuta
0F
Agnieszka Duszyńska
IA
Hanna Przepiórka
IB
Beata Stegienko
IC
Anna Ulicka
ID
Żaneta Cieślikowska
IIA
Agnieszka Motylewska - Kawalec
IIB
Izabela Bodzon
IIC
Agata Kozłowska
IID
Katarzyna Gildner
IIIA
Agnieszka Strakowska
IIIB
Jarosław Hyla
IIIC
Sylwia Kalinowska
IVA
Marta Folcholc
IVB
Monika Dudkowska
IVC
Beata Włodarska
VA
Mirosława Kosiaty
VB
Iwona Wąsowicz
VC
Agnieszka Jóźwiak
VIA
Agnieszka Rudzińska
VIB
Tomasz Nadzikiewicz
VIC
Barbara Moskal
GIMNAZJUM
IA
Anna Żaczek - Siwczuk
IB
Edyta Lenart
IIA
IIB
Monika Daniluk
IIIA
Marzena Schabowska
IIIB
Adrianna Olczak
Rok Szkolny 2013/2014
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca - Agnieszka Rudzińska
Zastępca - Sylwia Kalinowska
Sekretarz - Agata Kozłowska
Skarbnik - Tomasz Nadzikiewicz
Katarzyna Gildner
Edyta Lenart
Beata Stegienko
Agnieszka Strakowska
Komisja Rewizyjna
Agnieszka Jóźwiak
Paweł Bodzon
Mariusz Gajak
Reprezentanci Rady Rodziców
Szkoła Podstawowa
0A
Joanna Matuszewska
0B
Anna Bożuta
0C
Katarzyna Stegienko
0D
Agnieszka Mielczarek
0E
Mariusz Gajak
IA
Agnieszka Kawalec
IB
Paweł Bodzon
IC
Agata Kozłowska
ID
Katarzyna Gildner
IIA
Agnieszka Strakowska
IIB
Anata Bukowska
IIC
Sylwia Kalinowska
IIIA
Marta Folcholc
IIIB
Mariusz Świerzyński
IIIC
Aneta Szymczyk
IVA
Piotr Wrona
IVB
Iwona Wąsowicz
IVC
Agnieszka Jóźwiak
VA
Agnieszka Rudzińska
VB
Tomasz Nadzikiewicz
VC
Barbara Moskal
VIA
Kinga Korczykowska
VIB
Edyta Lenart
Gimnazjum
IA
Paulina Dziewulska
IB
Monika Daniluk
IIA
Marzena Pytlak
IIB
Adrianna Olczak
IIC
Mirosława Kosiaty
IIIA
Andrzej Guzik
IIIB
Marzena Schabowska
IIIC
Edyta Majchrzak
Rok szkolny 2011/2012
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca - Małgorzata Król
Zastępca - Agnieszka Rudzińska
Skarbnik - Agnieszka Kalata
Sekretarz - Marta Folcholc
Tomasz KocońMonika Murzyn
Tomasz NadzikiewiczRafał Skrzypkowski
Komisja Rewizyjna
Andrzej Guzik
Krzysztof Woźniak
Reprezentanci RR
z wyszczególnieniem zespołów klasowych
SZKOŁA PODSTAWOWA
0a Urszula Wróbel
0b Agnieszka Strakowska
0c Aneta Szymczyk0d Monika Murzyn
Ia Marta Folcholc
Ib Mariusz Świerzyński
Ic Andrzej IwanowskiId Joanna Białek
IIa Dariusz Stromski
IIb Rafal Skrzypkowski
IIc Ewa Berdzińska
IIIa Agnieszka Rudzińska
IIIb Tomasz NadzikiewiczIIIc Sylwia Kalinowska
IVa Aneta Młynowska
IVb Agnieszka Kalata
Va Tomasz Kocoń
Vb Monika Daniluk
Vc Wioletta Trzcińska
VIa Marzena Pytlak
VIb Małgorzata KrólVIc Agnieszka Wilk
VId Krzysztof Woźniak
GIMNAZJUMIa Barbara Zientara
Ib Jolanta GuzikIIa Andrzej Guzik
IIb Adam Gąsior
IIcIId Jolanta Walkiewicz
IIIa Aneta Przyłuska
IIIbRenata Garbowska
Rok szkolny 2010/2011
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca - Małgorzata Król
Zastępca - Dominik Modzelewski
Skarbnik - Aneta Przyłuska
Sekretarz - Agnieszka Wilk
Agnieszka Mielczarek
Rafał Skrzypkowski
Marzena Sobieraj
Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca - Edyta Lenart
Izabela Moszczyńska - HuczkoTomasz Nadzikiewicz
Tomasz Kocoń
Reprezentanci RR
z wyszczególnieniem zespołów klasowych
SZKOŁA PODSTAWOWA
0a Miron Mieczkowski
0b Dominik Modzelewski
0c Andrzej Iwanowski0d Mariusz Świerzyński
Ia Marzena Sobieraj
Ib Izabela Moszczyńska-Huczko
Ic Ewa BerdzińskaIIa Agnieszka Mielczarek
IIb Tomasz Nadzikiewicz
IIc Sylwia Kalinowska
IIIa Aneta Młynowska
IIIc Edyta Lenart
IVa Tomasz Kocoń
IVb Monika Daniluk
IVc Karolina Miller
Va Anna Prus
Vb Małgorzata Król
Vc Agnieszka Wilk
Vd Renata Wencel
VIb Artur Piotrowski
VIc Izabela Rumianek
GIMNAZJUMIa Urszula Gajewska
Ib Agata Zybura
Ic Aneta MichułkaId Anna Kłos - Kaniewska
IIa Aneta Przyłuska
IIb
IIc Rafał Skrzypkowski
IIIa
IIIb
IIIc Elzbieta Stefaniak
Rok szkolny 2009/2010
Prezydium Rady Rodziców
Przewodnicząca - Małgorzata Król
Zastępca - Aneta Przyłuska
Skarbnik - Bożena Wojtyra
Sekretarz - Urszula Gajewska
Agnieszka Mielczarek
Agnieszka Kalata
Beata Mazur
Marzena Sobieraj
Komisja Rewizyjna
Przewodnicząca - Anna Żaczek- Siwczuk
Sylwia Kalinowska
Aneta Młynowska
Reprezentanci RR
z wyszczególnieniem zespołów klasowych
SZKOŁA PODSTAWOWA
0a Marzena Sobieraj
0b Izabela Molenda
0c Katarzyna Oczkowska
Ia Agnieszka Mielczarek
Ib Agnieszka Woszczek
Ic Sylwia Kalinowska
IIa Aneta Młynowska
IIc Agnieszka Kalata
IIIa Tomasz Kocoń
IIIb Monika Daniluk
IIIc Małgorzata Kocot
IVa Anna Prus
IVb Małgorzata Król
IVc Agnieszka Wilk
IVd Anna Żaczek-Siwczuk
Vb Barbara Zientara
Vc Joanna Pawłowska
VIa Urszula Gajewska
VIb Barbara Dylewska
VIc Barbara Olczak
VId Beata Mazur
GIMNAZJUM
Ia Aneta Przyłuska
Ib Renata Garbowska
Ic Rafał Skrzypkowski
IIa Ilona Lepak
IIb Zofia Patok
IIc Elzbieta Stefaniak
IIIa Bożena Wojtyra
IIIb Zbigniew Gawroński
IIIc Dariusz Stecz-