Polityka prywatności

W związku z wejściem w życie przepisów Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne publikujemy wymagane prawem informacje dotyczące stosowanych przez firmę Librus Sp. z o.o. ciasteczek zapisywanych na urządzeniach Użytkowników naszych serwisów.

Niniejsza polityka dotycząca ciasteczek odnosi się do wszystkich serwisów prowadzonych w domenie librus.pl oraz produktów dystrybuowanych przez firmę Librus Sp z o.o. na licencji słowackiej firmy ASC prowadzonych w domenie edupage.org.

Informujemy ponadto, że w regulaminach korzystania z naszych serwisów mogą być zawarte dodatkowe informacje dotyczące polityki prywatności, jak również praw przysługujących każdemu Użytkownikowi. W przypadku niektórych serwisów akceptacja ciasteczek może okazać się konieczna do uzyskania możliwości korzystania z aplikacji oferowanej przez Librus Sp. z .o.o.