• Wyniki konkursu dla uczniów szkół podstawowych „Mój ślad węglowy” będący częścią projektu „Działaj dla klimatu”

• Konkurs był adresowany do uczniów i uczennic klas 7–8 szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest gmina Brwinów lub gmina Michałowice, oraz ich rówieśników (uczniów klas 8-10) ze szkoły Sandgerdi Elementary School w Islandii. Polegał na przygotowaniu prezentacji multimedialnej zawierającej m.in. analizę codziennych działań rodziny odpowiadających za emisję dwutlenku węgla - ogrzewanie mieszkania, jazda samochodem, domowe zużycia prądu itp.

W naszej szkole nagrodzeni zostali:

I miejsce        Miłosz Świetlik   kl. 8b

II miejsce       Michał Zduński   kl. 8a

III miejsce      Lena Karkowska kl. 7d

Gratulujemy!

• Uroczyste zakończenie zajęć w roku szkolnym 2021/2022 - harmonogram i zasady

• Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

uroczystości zakończenia roku szkolnego odbędą sie wg następującego harmonogramu:

czwartek, 23 czerwca 2022 r.:
            - godz. 9.00 - oddziały przedszkolne - hol szkoły
            - godz. 14.30 - oddziały przygotowawcze - hol szkoły
            piątek, 24 czerwca 2022 r.:
            - godz. 8.15 - 9.30 - klasy 7-8 - hol szkoły
            - godz. 10.00 - 11.30 - klasy 1-3 - hol szkoły
            - godz. 12.00 - 13.30 - klasy 4-6 - hol szkoły
            Prosimy, aby w czasie uroczystości poszczególnym uczniom towarzyszył tylko jeden opiekun.

• KONCERT KONCERT KONCERT!

• Dziś, 10 czerwca 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Brwinowie odbył się koncert, podczas którego młodzi artyści a jednocześnie nasi uczniowie, zaprezentowali swoje wykonania znanych i popularncyh piosenek. W oczekiwaniu na pełną relację zachęcamy do oglądania filmów z koncertu na naszym profilu YouTube.

Link do filmów na YT

• Finalistka konkursu "Higieja"

• Miło nam poinformować, że Zuzanna Świderska z kl. 8c została finalistką trzyetapowego konkursu  "Higieja” organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Nasza uczennica wytrwale przygotowywała się do poszczególnych etapów konkursu zgłębiając treści nakreślone w programie merytorycznym konkursu, w tym treści ponadprogramowe.

Serdecznie gratulujemy Zuzi i mamy nadzieję, że będzie ona rozwijać swoje zainteresowania w nowej szkole.

• JĘZYK NIEMIECKI 2021/2022

• Uczniowie naszej szkoły uzyskali w bieżącym roku szkolnym 8 tytułów laureatów konkursów języka niemieckiego! Gratulujemy sukcesów!!!

KLASA 8a

Wójcik Wiktoria

- laureatka 1 miejsca Międzynarodowego Konkursu Języka Niemieckiego Landeskunde Deutschsprachiger Länder Deutschland/Österreich 2021/2022.

- laureatka 3 miejsca Międzynarodowego Konkursu Lingwistycznego Języka Niemieckiego 2021/2022.

KLASA 8d

Gajak Piotr laureat

- 1 miejsca Międzynarodowego Konkursu Języka Niemieckiego Landeskunde Deutschsprachiger Länder Deutschland/Österreich 2021/2022.

Niemira Jakub

- laureat 1 miejsca Międzynarodowego Konkursu Języka Niemieckiego Landeskunde Deutschsprachiger Länder Deutschland/Österreich 2021/2022.

KLASA 7d

Gajak Agnieszka

Kaźmierczak Zofia

Wójcik Anna

• Dzień Dziecka 2022

• W każdym roku jest wiele wyjątkowych dni, kiedy cieszymy się obecnością bliskich, świętujemy jubileusze, obchodzimy urodziny lub rozpoczynamy wakacje. Jest jednak dzień wyjątkowy, który sprawia, że wspominany dawno minione czasy lub cieszymy się, że wciąż jesteśmy dzieckiem.

Szkoła to miejsce, gdzie dzieci stanowią zdecydowaną większość i bez Was nie byłoby sensu jej otwierać. Szkoła, to miejsce, gdzie się spotykacie, uczycie, bawice i spędzacie czas wolny.

Dyrektorzy, nauczyciele oraz wszyscy pracownicy szkoły życzą Wam Drogie Dzieci wszystkiego dobrego, dużo radości, bezpieczeństwa, wspaniałych przeżyć, zdobycia cennej i przydatnej wiedzy, dużo uśmiechu i cennych wspomnień.

Wszystkiego dobrego z okazji Dnia Dziecka 2022!