• Obwód w okresie 1 września 2017 r. - 31 sierpnia 2019 r.

• mapa: obwod_szkoly_mapa.pdf

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Brwinowie
          na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.

Miejscowości:

Biskupice, Czubin, Domaniew, Domaniewek, Falęcin, Grudów, Kotowice, Koszajec, Krosna Wieś, Krosna Parcela, Milęcin, Moszna Wieś, Moszna Parcela.

Ulice Brwinowa:

11 Listopada, Adama Mickiewicza, Andrzeja Struga, Armii Krajowej, Agrestowa, Aroniowa, Augustowska, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Białostocka, Biskupicka, Błońska, Bratnia, Brzoskwiniowa, Ciechanowska, Czereśniowa, Czubińska, Dereniowa, Dr. Stanisława Skudry, Dworska, Fryderyka Chopina, Gliniana, Grodzieńska, Grudowska, Gruszowa, Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Juliusza Słowackiego, Kampinoska, Klonowa, Konspiracji, Kościelna, Kryniczanka, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Łomżyńska, Marsz. J. Piłsudskiego, Milanowiecka, Modlińska, Morelowa, Mszczonowska, Nadrzeczna, Opałowa, Owocowa, Pigwowa, Płocka, Powstańców Warszawy, Przejazd, Rynek, Skierniewicka, Sochaczewska, Spokojna, Spółdzielcza, Stefana Batorego, Stefana Woydy, Suwalska, Szkolna, Turystyczna, Wacława Moczydłowskiego, Wiejska, Wigusin, Wileńska, Wiśniowa, Wygonowa, Zgoda, Żabia, Żółwia, Żukowska, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żyrardowska, Żytnia.

Granice obwodu:

1) granica północna: wzdłuż granicy administracyjnej gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki na odcinku od punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki do punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki;

2) granica wschodnia: wzdłuż granicy administracyjnej gmin: Brwinów, Pruszków oraz granicą administracyjną miejscowości: Koszajec, Parzniew, Brwinów na odcinku od punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Ożarów Mazowiecki, Pruszków do punktu przecięcia się granic administracyjnych miejscowości: Brwinów, Parzniew oraz torów PKP Warszawa-Żyrardów;

3) granica południowa: wzdłuż granicy administracyjnej miejscowości Parzniew i wzdłuż granicy administracyjnej miejscowości Brwinów oraz wzdłuż torów PKP Warszawa-Żyrardów do punktu przecięcia granic administracyjnych gmin: Brwinów, Milanówek
          z torami PKP Warszawa-Żyrardów;

4) granica zachodnia: wzdłuż granicy administracyjnej gmin: Brwinów, Milanówek, Błonie na odcinku od punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Milanówek,
          z torami PKP Warszawa-Żyrardów do punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki.

Podstawa prawna:

Uchwała Nr XXXIX.339.2017 z dnia 27 lutego 2017 roku Rady Miejskiej w Brwinowie w sprawie dostosowania sieci szkół prowadzonych przez Gminę Brwinów do nowego ustroju szkolnego na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.

• Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Brwinowie
      • sp1@brwinow.pl
      • Tel.: 0 22 729 59 60 Numery wewnętrzne: 60 - sekretariat 61 - FAX 63 – Pokój nauczycielski 62 - Kadry, sprawy administracyjno-gospodarcze 69 - Portiernia 76 – Pedagog 76 – Psycholog 72- Kierownik stołówki 73 - Pielęgniarka 101 - Oddział przedszkolny (tzw. świetlica) 105 lub 106 - Świetlica szkolna 141 - nauczyciele w-f (hala sportowa) Faks: 22 739 51 61
      • 05-840 Brwinów ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 11