Obwód szkoły

Obwód w okresie 1 września 2017 r. - 31 sierpnia 2019 r.

mapa: obwod_szkoly_mapa.pdf

Obwód Szkoły Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Brwinowie
na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.

Miejscowości:

Biskupice, Czubin, Domaniew, Domaniewek, Falęcin, Grudów, Kotowice, Koszajec, Krosna Wieś, Krosna Parcela, Milęcin, Moszna Wieś, Moszna Parcela.

Ulice Brwinowa:

11 Listopada, Adama Mickiewicza, Andrzeja Struga, Armii Krajowej, Agrestowa, Aroniowa, Augustowska, Bankowa, Bartosza Głowackiego, Białostocka, Biskupicka, Błońska, Bratnia, Brzoskwiniowa, Ciechanowska, Czereśniowa, Czubińska, Dereniowa, Dr. Stanisława Skudry, Dworska, Fryderyka Chopina, Gliniana, Grodzieńska, Grudowska, Gruszowa, Henryka Sienkiewicza, Jagiellońska, Jana III Sobieskiego, Janusza Kusocińskiego, Jasna, Juliusza Słowackiego, Kampinoska, Klonowa, Konspiracji, Kościelna, Kryniczanka, Kwiatowa, Lipowa, Łąkowa, Łomżyńska, Marsz. J. Piłsudskiego, Milanowiecka, Modlińska, Morelowa, Mszczonowska, Nadrzeczna, Opałowa, Owocowa, Pigwowa, Płocka, Powstańców Warszawy, Przejazd, Rynek, Skierniewicka, Sochaczewska, Spokojna, Spółdzielcza, Stefana Batorego, Stefana Woydy, Suwalska, Szkolna, Turystyczna, Wacława Moczydłowskiego, Wiejska, Wigusin, Wileńska, Wiśniowa, Wygonowa, Zgoda, Żabia, Żółwia, Żukowska, Żurawia, Żwirki i Wigury, Żyrardowska, Żytnia.

Granice obwodu:

1) granica północna: wzdłuż granicy administracyjnej gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki na odcinku od punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki do punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki;

2) granica wschodnia: wzdłuż granicy administracyjnej gmin: Brwinów, Pruszków oraz granicą administracyjną miejscowości: Koszajec, Parzniew, Brwinów na odcinku od punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Ożarów Mazowiecki, Pruszków do punktu przecięcia się granic administracyjnych miejscowości: Brwinów, Parzniew oraz torów PKP Warszawa-Żyrardów;

3) granica południowa: wzdłuż granicy administracyjnej miejscowości Parzniew i wzdłuż granicy administracyjnej miejscowości Brwinów oraz wzdłuż torów PKP Warszawa-Żyrardów do punktu przecięcia granic administracyjnych gmin: Brwinów, Milanówek
z torami PKP Warszawa-Żyrardów;

4) granica zachodnia: wzdłuż granicy administracyjnej gmin: Brwinów, Milanówek, Błonie na odcinku od punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Milanówek,
z torami PKP Warszawa-Żyrardów do punktu przecięcia się granic administracyjnych gmin: Brwinów, Błonie, Ożarów Mazowiecki.

Podstawa prawna:

Uchwała Nr XXXIX.339.2017 z dnia 27 lutego 2017 roku Rady Miejskiej w Brwinowie w sprawie dostosowania sieci szkół prowadzonych przez Gminę Brwinów do nowego ustroju szkolnego na okres od dnia 1 września 2017 r. do dnia 31 sierpnia 2019 r.