• Ubezpieczenie NNW dla uczniów na rok szkolny 2023/2024

• TERMIN WYKUPIENIA POLISY JEST

DO 8 października 2023r. (NIEDZIELA)

Informujemy, że Rada Rodziców po analizie złożonych ofert dot. ubezpieczenia następstw nieszczęśliwego wypadku (NNW) zdecydowała o kontynuowaniu z ubiegłego roku ubezpieczenia NNW w ramach nowej ósmej edycji programu „Bezpieczne Dziecko" na rok szkolny 2023/2024.

Partnerem tegorocznej edycji jest ponownie TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Od 09.09.2023 (sobota) dobrowolnie rodzic/opiekun może skorzystać z oferty i sam ubezpieczyć dziecko  online oraz opłacić składkę w wybranym przez siebie wariancie.

Każdy Rodzic wykupujący polisę poprzez portal internetowy, będzie miał możliwość zapoznania się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia i  otrzymuje mailowo certyfikat po zakupie ubezpieczenia potwierdzający ochronę dziecka.

Szkoła nie zgłasza dziecka do ubezpieczenia i nie przyjmuje składek.

Dokumenty poniżej:

W razie wątpliwości  prosimy o kontakt:

Pani Katarzyna Korczykowska

GESTUM BROKER SP.ZO.O

ul. Krakowski Przedmieście 4, 00-333 Warszawa

tel. 22 826 15 86, 600 484 109

e-mail:bezpiecznedziecko@gestumbroker.pl

e-mail: k.korczykowska@gestumbroker.p

• TALENCIAKI

• Szanowni Państwo.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Brwinowie, jak wszystkie szkoły w Polsce, uczestniczy w akcji sieci sklepów Lidl. Prosimy o przekazywanie Talenciaków przez aplikację, w sklepach lub przez poniższy link:

TALENCIAKI

Ponizej krótki film, który w prosty sposób wyjaśnia, jak wesprzeć szkołę.

W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy za Państwa wsparcie i prosimy o więcej.

• Świetlica szkolna - gry i zabawy

• Świetlica szkolna w SP1 Brwinów organizuje czas wolny dla dzieci, które po lekcjach lub przed ich rozpoczęciem spędzają czas pod opieką nauczycieli. Uczniowie przebywają na świeżym powietrzu, grają w rózne gry lub wykonują ciekawe prace plastyczne. Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć oraz galerię prac plastycznych.

• Zagłosuj na naszego absolwenta - Jana Kozłowskiego - kandydata do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego

• W czwartek 22 września 2022 roku odwiedził Szkołę Podstawową nr 1 w Brwinowie nasz absolwent Jan Kozłowski, który spotkał się z ósmoklasistami i porozmawiał o nadchodzących egzaminach oraz przygotowaniach do nich.

Opowiadał także, jak z perspektywy ucznia, wygląda życie licealisty i udzielał odpowiedzi na pytania zadawane przez uczniów.

Jednocześnie, chcielibyśmy zachęcić Państwa do oddawaniu głosu na Janka w wyborach do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Mazowieckiego. Głosować mogą wszyscy mieszkańcy woj. Mazowieckiego w wieku 13-18 lat.

Poniżej link do głosowania na Janka:

Głosuj na Janka

• Dni Brwinowa

• W niedzielę 11 września 2022r. odbyły się oficjalne obchody 83. rocznicy bitwy pod Brwinowem.

12 września br. w okolicach Brwinowa ciężkie jednodniowe walki stoczyły oddziały Armii Łódź podążające w stronę Warszawy. W walce brali udział żołnierze różnych oddziałów, w tym głównie 36 Pułku Piechoty Legii Akademickiej.

W uroczystości udział wzięła nasza szkoła.

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

• Rozpoczął się kolejny rok szkolny. Dla jednych jest to pierwszy rok w szkole podstawowej a dla innych ostatni. Wszystko się kiedyś zaczyna i wszystko się kończy. W tym roku szkolnym powitaliśmy nowego dyrektora szkoły i pożegnaliśmy osobę, która kierowała szkołą przez minione 10 lat.

Pani dyrektor Anna Kurman pełniła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Brwinowie w latach 2012-2022. Za jej kadencji mury szkoły opuściło wielu uczniów, powstały nowe obiekty a do grona pedagogicznego dołączyło wielu nauczycieli. Dziękujemy za 10 lat ciężkiej pracy i życzymy dalszych sukcesów i spełniania się w nowej roli.

Od 1 września 2022 roku stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Brwinowie obejmuje pani Anna Baecker, która przez lata pracowała w Zespole Szkół nr 2, gdzie przez ostatnie 9 lat była wicedyrektorem.

Witamy panią Annę Baecker i życzymy wielu sukcesów, owocnej pracy na stanowisku dyrektora i wcielenia w życie pomysłów, z którymi obejmuje to stanowisko. Wierzymy, że nowy dyrektor z powodzeniem wdroży swoją wizję rozwoju szkoły, co zaowocuje coraz lepszymi warunkami do nauki i rozwijania zainteresowań dla uczniów oraz przyjazną atmosferą pracy dla nauczycieli i innych pracowników szkoły.

Witamy po wakacjach wszystkich uczniów. Szczególnie serdecznie witamy uczniów klas pierwszych oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych. Mamy nadzieję, że odnajdziecie tu wspaniałych pedagogów, przyjaciół i osoby, które otoczą Was troską. Życzymy Wam, aby każdy dzień spędzony w szkole był najcudowniejszym dniem w życiu, dał Wam wiele radości, wiedzy i wspaniałych wspomnień. Rozwijajcie się, uczcie i bawcie. Życzymy Wam wspaniałego roku szkolnego 2022/2023.

Witamy po wakacjach!!!

Poniżej przedstawiamy fotorelację z rozpoczęcia roku szkolnego.

• ALARM BRAVO!!!

• Informujemy, że w związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 283 z dnia 31 sierpnia 2022 roku w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO oraz w nawiązaniu do rekomendacji Wojewody Mazowieckiego do 30 listopada 2022 r. obowiązuje kontynuowanie wzmożonej uwagi oraz zakaz wstępu do szkoły osób postronnych.

• ZEBRANIA Z RODZICAMI

• klasy 4-8

06 wrzesień 2022r. (wtorek) godzina 17.30

klasy 1-3

07 wrzesień 2022r. (środa) godzina 17.30

Harmonogram z przydziałami miejsca spotkania zostanie zamieszony przy wejściu głównym do szkoły.