• Jasełka w oddziale przedszkolnym 0c

• Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Dzieci z oddziału 0c wraz z wychowawczyniami zadbały, abyśmy poczuli klimat świąt. Radosne wystąpiły w przedstawieniu i w przepiękny sposób przypomniały nam wydarzenia z Betlejem. Zapraszamy na film, który prezentuje grę aktorską i śpiew dzieci.

• Organizacja pracy szkoły w okresie świątecznym

• 21 grudnia br. (środa)-         Wigile w klasach, Jasełka-plan dnia podają wychowawcy klas.

22 grudnia br. (czwartek)-   dzień wolny od zajęć edukacyjnych. Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy  oraz oddział przedszkolny pracuje bez zmian w uzgodnieniu z rodzicami.

23 grudnia br. (piątek)- 1 stycznia 2023r. (niedziela)-zimowa przerwa świąteczna

Klasy 1-8 dni wolne od zajęć edukacyjnych i świetlicowych, oddział przedszkolny pracuje bez zmian w uzgodnieniu z rodzicami.

02 stycznia 2023r. (poniedziałek)- powrót do szkoły

• Konkurs na Kartkę, Bombkę i Stroik Świąteczny 2022 został rozstrzygnięty!

• Konkurs organizowany przez Radę Rodziców został zakończony. Udział w nim wzięło bardzo dużo dzieci i uczniów a najlepsi zostali nagrodzeni:

KATEGORIA KARTKA

1 miejsce Tymon Lesiak grupa OA

2 miejsce  Julia Słowińska grupa OA

3 miejsce Wojtek Bońda grupa OA

KATEGORIA BOMBKA

1 miejsce Agata Krajewska klasa 2A

2 miejsce Gabriela Stolarska klasa 2A

3 miejsce Natalia Żywicka klasa 1B

KATEGORIA STROIK-CHOINKA

1 miejsce Maciej Żywicki klasa 5D

2 miejsce Błażej Świętochowski klasa 4A

3 miejsce Jakub Biryuk klasa 5D

Serdecznie dziekujemy za udział i gratulujemy pomysłów oraz pięknych prac!

• Laureaci konkursu czytelniczego “Czytam i ilustruję baśnie”

• I miejsce

Hanna Kowalska II b

Kajetan Paziewski I a

• Jasełka w oddziale przedszkolnym 0a

• Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Dzieci z oddziału 0a wraz z wychowawczyniami zadbały, abyśmy poczuli klimat świąt. Radosne wystąpiły w przedstawieniu i w przepiękny sposób przypomniały nam wydarzenia z Betlejem. Zapraszamy na film, który prezentuje grę aktorską i śpiew dzieci.

• BEZPIECZNIEJ I WYGODNIEJ DZIĘKI STREFIE KISS & RIDE, czyli „POCAŁUJ I JEDŹ”

• Przy naszej szkole uruchomiona została specjalna strefa postojowa K+R (Kiss and Ride).

Strefa Kiss & Ride to wyznaczone miejsce, specjalnie oznakowane, służące do krótkiego postoju.  Nie są to regularne miejsca parkingowe i nie należy blokować ich na dłużej niż 2 minuty⏱

Do tego celu wyznaczone zostały 2 miejsca postojowe przy furtce od strony ulicy Przejazd.

• Alarm BRAVO - przedłużenie obowiązywania do 28 lutego 2023 r.

• Szanowni Państwo,

w związku z podpisaniem przez Prezesa Rady Ministrów Zarządzenia nr 388 z dnia 30 listopada 2022 roku w sprawie wprowadzenia na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej drugiego stopnia alarmowego BRAVO oraz w nawiązaniu do otrzymanych rekomendacji od Wojewody Mazowieckiego, Mazwoiecki Kurator Oświaty zwraca się z prośbą do Dyrektorów szkół o kontynuowanie wzmożonej uwagi oraz zakazu wstępu do szkół i przedszkoli osób postronnych do 28 lutego 2023 r. Jednocześnie rekomenduje, aby zakazem nie obejmować rodziców i prawnych opiekunów oraz realizowanych zgodnie z planem przedsięwzięć np. spotkań z rodzicami, uroczystości szkolnych, wypoczynku zimowego, zawodów sportowych i innych planowych przedsięwzięć wynikających z prawidłowego funkcjonowania szkół i przedszkoli.

• Mikołajki w szkole

• 6 grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie.

Dobry, święty Mikołaju wszystkie dzieci Cię kochają:)

• Awaria systemu Vulcan

• W dniu dzisiejszym mogą występować problemy z dostępem do portalu Vulcan. Awaria ma zasięg ogólnopolski. Przepraszamy za utrudnienia.

• Wystawa fotograficzna na Targowisku Miejskim - zaproszenie

• Szanowna Państwo, drodzy Uczniowie,

Stowarzyszenie Teatr Na Pustej Podłodze oraz Towarzystwa Przyjaciół Brwinowa przesyła informację o otwarciu wystawy fotograficznej na Targowisku Miejskim -  we wtorek, 6 grudnia o godz. 14:00.

Wystawa dotyczy spektakli lalkowych pokazywanych w wakacje na Scenie Letniej dla Dzieci im. Jadwigi Warnkówny. Przybycie zadeklarował burmistrz, obecny będzie także Mikołaj. .

• Wycieczka do straży pożarnej-klasa 2c

• Uczniowie klasy 2c wybrali się na wycieczkę do straży pożarnej. Zwiedzili pomieszczenia, w których strażacy pełnią służbę i zapoznali się ze sprzętem znajdującym się w jednostce. Jeden ze strażaków ubrał się w specjalne ubranie, aby pokazać jak wygląda strażak podczas akcji ratowniczo-gaśniczej. Strażacy zaprezentowali również sprzęt pożarniczy, stanowiący wyposażenie jednostki oraz różnorodne wozy strażackie. Dzieci z entuzjazmem zasiadały za kierownicą. Poznały bliżej zawód wykonywany w trudnych, zagrażających życiu sytuacjach.To już kolejna edukacyjna przygoda klasy 2c związana ze służbami ratowniczymi, gdyż w tym roku szkolnym dzieci uczestniczyły w próbnej ewakuacji szkolnej, a także w prelekcjach z udziałem Strażnika Miejskiego. Wszystkie te spotkania stanowią element wychowania do bezpieczeństwa.

• Wydarzenia w klasie 1b

• Ostatnie wydarzenia w klasie 1b są pełne emocji i niesamowitych wrażeń: wycieczka do straży pożarnej, Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia oraz nauka matematyki poprzez działanie - układanie wzorów z patyczków i grochu (to ostatnie zainspirowane lekturą "Księżniczka na ziarnku grochu").

Nie ma miejsca na nudę:)