• Zakaz wstępu osób postronnych do szkoły - przedłużony do dnia 30.06.2022r.

• Premier Mateusz Morawiecki podpisał nowe zarządzenia dotyczące przedłużenia obowiązywania na terytorium całego kraju drugiego stopnia alarmowego (BRAVO) i trzeciego stopnia alarmowego CRP (CHARLIE–CRP). Stopnie będą obowiązywały do 30 czerwca 2022 r. do godz. 23:59.

zakaz wstępu osób postronnych
            do oddziałów przedszkolnych i szkoły
            do 30 czerwca 2022 r.

Prosimy o przekazywanie spraw pocztą elektroniczną na adres sekretariat@sp1brwinow.pl

• Dzień Mamy i Taty w SP1 Brwinów

• Szanowni Państwo.

Dziś jest Wasz dzień i Wasze święto. Przez cały rok opiekujecie się dziećmi, dbacie o nie, oddajecie im swój czas i uwagę. Dziś w Dniu Mamy i Taty, Wasze dzieci pragną Wam podziękować i złożyć serdeczne życzenia 100 lat w zdrowiu, szczęściu, oraz uśmiechu i satysfakcji z Waszego trudu rodzicielskiego i zaangażowania w wychowanie dzieci.

Wszystkiego Dobrego!!!!!

Dzieci z oddziału 0a przygotowały dla Was drodzy Rodzice przedstawienie niespodziankę. Usiądźcie wygodnie i zobaczcie.

To nie wszystko. Dzieci z grupy 0b również napracowały się i przesyłają Wam drodzy rodzice swoje życzenia i przedstawienie.

Przyszła teraz kolej na grupę 0c, która również ma dla Was niespodziankę. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Na koniec przyszła pora na dzieci z oddziału 0d, które tak, jak wszystkie inne przedszkolaki przygotowały swoją niespodziankę na dzień Mamy i Taty.

Na koniec Drodzy Rodzice, jeszcze raz Wszystkiego Dobrego i 100 lat!!!

Życzą dzieci z oddziałów przedszkolnych Szkoły Podstawowej nr 1 w Brwinowie.

• Bajkowe Święto Rodziny w Grupie 0A

• Mamo, Tato przenieście się z Nami do baśniowej krainy i zapomnijcie o troskach!"

"Zapraszamy wszystkich do Krainy Baśni,

gdzie słoneczko świeci,

gdzie gwiazda nie gaśnie..."

Drodzy Rodzice, życzymy Wam, aby ten baśniowy czas trwał jak najdłużej! Sto lat!

Życzą Dzieci i Wychowawczynie z grupy 0A.

• Egzamin ósmoklasisty i dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

• Przypominamy, że w dniach 24-26 maja br. uczniowie klas 8. przystąpią do egzaminu ósmoklasisty.

W tych dniach uczniowie kl. 1-7 mają dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych i pozostają w domach. Rodzice, którzy nie będą w stanie zapewnić opieki dzieciom, mogą zgłosić je do świetlicy szkolnej.

Oddziały przedszkolne pracują w normalnym trybie.

• Przygoda grup 0a i 0d w Dinoparku

• 17 maja grupy 0a i 0d opuściły mury szkoły i  pojechały na wycieczkę do Dinoparku w Kołacinku. Pogoda nam sprzyjała, więc mogliśmy skorzystać ze wszystkich atrakcji. Nasza przygoda rozpoczęła się spacerem z przewodnikiem, podczas którego poznaliśmy najbardziej popularne i najciekawsze okazy dinozaurów. Mieliśmy też ekspertów wśród dzieci, które chętnie odpowiadały na pytania przewodnika i pomagały w edukacji kolegów i koleżanek. Mogliśmy też doświadczyć wykluwania się dinozaura i wybuchu wulkanu. Kiedy nasze głowy zmęczyły się od natłoku informacji mogliśmy pobawić się na placu zabaw. Ciekawe konstrukcje, tyrolka oraz ukryte w piasku kości dinozaurów spowodowały, że czas minął bardzo szybko. Po obiedzie znowu czekał nas spacer tym razem wśród bajkowych postaci. Przypominaliśmy sobie znane baśnie Andersena oraz Braci Grimm. Na koniec naszej wyprawy czekała na nas sala zabaw z kulkami oraz dmuchańcem. Mogliśmy też kupić pamiątki. Wszystkie dzieci wróciły szczęśliwe i wybawione. Teraz nie mogą się doczekać kolejnej wycieczki.