• Wycieczka do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie

• 24 października kl. 5b  i kl. 5 c brały udział wycieczce do Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Podczas wycieczki zwiedziliśmy główny hangar oraz plac zewnętrzny Wydziału Mechanicznego, gdzie mogliśmy obejrzeć z bliska kilka samolotów, którymi dysponuje Wojsko Polskie. Do kilku maszyn lotniczych  mogliśmy wejść, zasiąść za ich sterami i poczuć  jak prawdziwi piloci. Wszystkie statki powietrzne były sprawne, służyły mechanikom wojskowym do ćwiczeń i nauki.  Kto wie, może ktoś z nas zostanie pilotem lub stewardessą?

• Wygrana w konkursie ogólnopolskim

•

Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli tytuł laureata                  w ogólnopolskim konkursie  "Czyste środowisko - czyste powietrze".

• Małgorzata Skupio  i  Wiktoria Boranowska kl. z VII A
            • Weronika Frankowska  i  Jakub Jędrasik z kl. VII b

Finał konkursu zorganizowanego w ramach Kampanii Edukacyjnej SMOG odbył się 26 października w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. W konkursie wzięło udział  1474 uczniów z 737 szkół z 16 województw. Do finałów zakwalifikowało się 100 drużyn z całego kraju, w tym aż trzy z naszej szkoły.   Rywalizacja była zacięta do samego końca, każda drużyna chciała przejść do kolejnego etapu. Tym bardziej cieszy, że aż dwie nasze drużyny  uzyskały zaszczytny tytuł  laureata.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Małgorzata Korpal

• Wynik wyborów do Samorządu uczniowskiego

• 4 października 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Brwinowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniwskiego.

Najwięcej głosów otrzymała Dominika Łukaszewicz z klasy VIII a i tym samym została przewodniczącą SU na rok szkolny 2018/2019, zastępcą została Wiktoria Zimka z kl. III b gimnajzum, a sekretarzem Patryk Kwietniewski z kl. VIII c